Par projektu

Sveicināti!

Mani sauc Edgars Prauliņš un es tāpat kā daudzi uzticos produktiem, kuri izpelnījušies sabiedrības atzinību.

Manuprāt cilvēks pēc dabas vēlas uzticēties. Šī vēlme mums ir asinīs. Kad cilvēks piedzimst, viņš uzticās saviem vecākiem. Kad cilvēks izaug, viņš vēlas uzticēties sabiedrībai, likumiem un augstākai varai. Līderiem kuriem mēs uzticamies, mēs piešķiram diezgan spēcīgu varu. Bet šī vara nenāk par brīvu. Tā nes līdzi atbildību.

Gibās vienmēr būt pārliecinātam, ka kāds, kurš nes atbildību, par visu padomās un izdarīs pēc labākās sirdsapziņas. Dažreiz dzirdu izteicienus - Ja jau Tie un tā izdomājuši, tad jau tas ir ērti un labi. Bet nereti pats savām acīm redzu, ka tuvu ne viss, kas mums apkārt ir pēc labākās atbildības. Es saskatīju nepiedodamas nepilnības Larvijas populārākajos sludinājumu portālos. Tāpēc tapa šis projekts. Mantas.lv projekts tika iveidots, lai parādītu sabiedrībai jaumu līmeni sludinājumu portalu svērā.

Pat, ja projekts nekļūs financiāli veiksmīgs, priecāšos, ja tas izmainīs sludinājumu portālu tradīcijas uz labāko pusi. Ja Tu arī esi iedvesmjies ar šo ideju, tad spied Like, share, subscribe. Pastāsti par šo projektu arī citiem!

Kas ir Mantas?

Mantas ir sinonīms vārdu salikumam "sludinājumu portāls". Mantas apvieno visas labākās sludinājumu portālu tradīcijas vienā platformā. Ja vēlies kaut ko pirkt vai pārdot Latvijā tad Mantas ir pareizākā vieta kur to darīt.

Sludinājumi

Meklēt, atrast un izvietot sludinājumus vel nekad nav bijis tik ātri un erti ka ar Mantas.

Sludinājumu piegāde uz ē-pastu

Aizpildi formu un saņem pašus jaunakos un gaidītākos sludinājumus pirmais un tieši savā ē-pastā.

API sinhronizācija

Tev ir sava tirdzniecības platforma vai interneta veikals? Pavaicā Mantas.lv galvenajam projekta vadītājam un programmētājam Edgaram, kā Mantas.lv var palīdzēt tava biznesa attīstībai.